• DVOSOBEN STAN VO NOVO LISICEAVIONCETO
  • DVOSOBEN STAN VO NOVO LISICEAVIONCETO
  • DVOSOBEN STAN VO NOVO LISICEAVIONCETO
DVOSOBEN STAN VO NOVO LISICE,AVIONCETO Скопје / Аеродром € 80000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 74 m2 Објавено 18-09-2023 Телефон
2-собен Наместеност Празен Спрат - Состојба Стар Подрум Да

IMPULS AGENCIJA prodava dvosoben stanvo novo lisice sproti Parkot Avionce. Povrshina 74m2 Katnost 7/7 so lift Dneven del (kujna,trpezarija) Edna spalna soba ( idealna moznost za vtora spalna soba) Dve terasi Kupatilo Centralno greenje Cena 80.000e SHIFRA 6503 
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно:
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

Impuls AgencijaВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Se prodava stan vo Novo Lisice
€ 59500

Se prodava stan vo Novo Lisice

Соби 2 Бањи Квадратура 65 m2
Se prodava nov 2-sob stan 64m2-Novo Lisice
MKD 58000

Se prodava nov 2-sob stan, 64m2-Novo Lisice

Соби 2 Бањи Квадратура 64 m2
Se izdava prazen 2-sob stan-Novo Lisice
MKD 100

Se izdava prazen 2-sob stan-Novo Lisice

Соби 2 Бањи Квадратура 42 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје