Centar Vodno kuka 500m2 idealna za ziveenje ili firmi


  • Centar Vodno kuka 500m2 idealna za ziveenje ili firmi
  • Centar Vodno kuka 500m2 idealna za ziveenje ili firmi
  • Centar Vodno kuka 500m2 idealna za ziveenje ili firmi
  • Centar Vodno kuka 500m2 idealna za ziveenje ili firmi
  • Centar Vodno kuka 500m2 idealna za ziveenje ili firmi
Centar Vodno kuka 500m2 idealna za ziveenje ili firmi Скопје / Центар € 1 За продавање

КатегоријаКуќа Квадратура 500 m2 Телефон
Повеќесобен Наместеност Полу-наместен Спрат -

918...Партенон Недвижности продава кука во Центар Водно спроти клиника. Куката е со површина од 500м2 гаражи две и подрум, приземје кат и поткровје...Поделена е на две идеални половини со посебни влезови но може да функционира и како една целина...Одговара за живеење или за деловно работење за фирми, претставништва и слично... Се продава а може и да се изнајмува .......Партенон Недвижности
Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Centar Vodno kuka 500m2 idealna za ziveenje ili firmi
€ 1

Centar Vodno kuka 500m2 idealna za ziveenje ili firmi

Соби 10 Квадратура 500 m2
PRODAVAME KUKA NA VODNO
€ 160000

PRODAVAME KUKA NA VODNO

Соби 7 Квадратура 108 m2
SE IZDAVA KUKA VO NASELBA VODNO
€ 400

SE IZDAVA KUKA VO NASELBA VODNO

Соби 4 Квадратура 100 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје