• Centar Univerzalna Sala
  • Centar Univerzalna Sala
  • Centar Univerzalna Sala
  • Centar Univerzalna Sala
  • Centar Univerzalna Sala
  • Centar Univerzalna Sala
  • Centar Univerzalna Sala
  • Centar Univerzalna Sala
Centar Univerzalna Sala Скопје / Центар € 84000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 86 m2 Телефон

Se prodava renoviran stan pozadi univerzalna .Na 2/3 sprata,Vkupno 4 sobi ,renovirana kujna i kupatilo ,novi pvc prozori,Vkupno 86m2+2 terasi +14m2 podrum.sopstevno greenje parno ,lokacija vo centar blisku do gradinka i osnovno uciliste,
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно:
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

JasminkaВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Se izdava stan kaj univerzalna sala
€ 550

Se izdava stan kaj univerzalna sala

Соби 0 Квадратура 100 m2
Se izdava 2-sob namesten stan zad univerzalna sala
€ 350

Se izdava 2-sob namesten stan zad univerzalna sala

Соби 2 Квадратура 42 m2
DOMIK IZDAVA DELOVEN PROSTOR KAJ UNIVERZALNA SALA
€ 1200

DOMIK IZDAVA DELOVEN PROSTOR KAJ UNIVERZALNA SALA

Соби 4 Квадратура 200 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје