za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

4 Собен Стан во Центар-Буњаковец, Скопје (82 m2) 82000 EUR


  • 4 Собен Стан во Центар-Буњаковец Скопје 82 m2  82000 EUR
  • 4 Собен Стан во Центар-Буњаковец Скопје 82 m2  82000 EUR
4 Собен Стан во Центар-Буњаковец, Скопје (82 m2) 82000 EUR Скопје / Центар € 82000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 82 m2 Телефон

Се продава стан во Буњаковец (спроти пазарот Буњаковец) 82 м2 на 3-ти кат (зградата е со лифт ). Станот располага со 4 соби, 1 WC и 1 купатило, кујна, шпајз простор и 2 maбалкони. Станот е со централно греење. Локација е спроти пазарот Буњаковец на ул. Партизански одреди .
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

Sonja Вкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Урбан Ливинг продава 25 собен стан во Центар
€ 63000

Урбан Ливинг продава 2.5 собен стан во Центар

Соби 2 Бањи Квадратура 50 m2
Се продава наместен 3-собен стан 50м2ЦЕНТАР
€ 65000

Се продава наместен 3-собен стан 50м2,ЦЕНТАР

Соби 3 Бањи Квадратура 50 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje