za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се издава стан 43м2,Карпош 2


  • Се издава стан 43м2Карпош 2
  • Се издава стан 43м2Карпош 2
  • Се издава стан 43м2Карпош 2
  • Се издава стан 43м2Карпош 2
Се издава стан 43м2,Карпош 2 Скопје / Карпош € 270 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 43 m2 Телефон
Наместеност Наместен Спрат 4 кат Состојба Нов Лифт Да Греење Друго Ориентација Југ Запад

Се издава стан 43м2,Карпош 2
на одлична локација во Комплекс МИ ДА
Станот е комплетно намесетен со 1спална соба
се наоѓа на 4ти кат со 2лифта
Греење со клима ( олична термичка изолација)
Вселив веднаш
ЦЕНА; 270е
За повеќе информации контактирајте не на следниве телефни:
075 405 606 Рина
078 967 010 Силвана
ШИФРА:D854
Урбан ЛивингВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се издава двособен стан 43м2Карпош 1
€ 230

Се издава двособен стан 43м2,Карпош 1

Соби 2 Бањи Квадратура 43 m2
Се издава стан 43м2Кисела Вода
€ 180

Се издава стан 43м2,Кисела Вода

Соби 2 Бањи Квадратура 43 m2
Се продава двособен стан 43м2Аеродом
€ 1070

Се продава двособен стан 43м2,Аеродом

Соби 2 Бањи Квадратура 43 m2Најчесто барано: stanovi vo Skopje za prodavanje, Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје