Се издава стан во куќа во Црниче


  • Се издава стан во куќа во Црниче
  • Се издава стан во куќа во Црниче
  • Се издава стан во куќа во Црниче
  • Се издава стан во куќа во Црниче
  • Се издава стан во куќа во Црниче
  • Се издава стан во куќа во Црниче
  • Се издава стан во куќа во Црниче
Се издава стан во куќа во Црниче Скопје / К.Вода MKD 10000 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 50 m2 Телефон
2-собен Наместеност Наместен Спрат -

Се издава стан на приземје во склоп на куќа со посебен влез. Куќата е во слепа улица на мирно и тивко место.
Дневна, кујна, спална, купатило, простор за седење во дворот и паркинг место во двор.
Освен закупнина, сметките за струја се на терет на закупецот.
ЉубкаВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се издава двособен стан 48м2Црниче
€ 180

Се издава двособен стан 48м2,Црниче

Соби 2 Бањи Квадратура 48 m2
Се издава трособен стан 60м2Црниче
€ 290

Се издава трособен стан 60м2,Црниче

Соби 3 Бањи Квадратура 60 m2
Се изнајмува луксузна куќа 270м2Црниче
€ 800

Се изнајмува луксузна куќа 270м2,Црниче

Соби 6 Бањи Квадратура 270 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје