za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се издава празен трособен стан 65м2,Ѓорче Петров


  • Се издава празен трособен стан 65м2Ѓорче Петров
  • Се издава празен трособен стан 65м2Ѓорче Петров
Се издава празен трособен стан 65м2,Ѓорче Петров Скопје / Ѓорче Петров € 200 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 65 m2 Телефон
Наместеност Празен Спрат 1 кат Состојба Нов Лифт Да Греење Друго Ориентација Југ Запад

Се издава трособен стан 65м2 во Ѓорче Петров во зградата на Американ констракшн
Станот се издава празен
се наоѓа на 1 кат со лифт
слободен паркинг околу зграда
ЦЕНА: 200е
За повеќе информации контактирајте на следниве телефони
078 388 292 Зорица
ШИФРА:E408
Урбан ЛивингВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се издава стан 62м2Ѓорче Петров
€ 230

Се издава стан 62м2,Ѓорче Петров

Соби 3 Бањи Квадратура 62 m2
Се издава трособен стан 65м2до Универзална
€ 270

Се издава трособен стан 65м2,до Универзална

Соби 3 Бањи Квадратура 65 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje