Се продава одличен двособен стан 63м2,Тафталиџе


 • Се продава одличен двособен стан 63м2Тафталиџе
 • Се продава одличен двособен стан 63м2Тафталиџе
 • Се продава одличен двособен стан 63м2Тафталиџе
 • Се продава одличен двособен стан 63м2Тафталиџе
 • Се продава одличен двособен стан 63м2Тафталиџе
 • Се продава одличен двособен стан 63м2Тафталиџе
 • Се продава одличен двособен стан 63м2Тафталиџе
Се продава одличен двособен стан 63м2,Тафталиџе Скопје / Карпош € 1300 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 63 m2 Телефон
Спрат 7 кат 7 кат Состојба Нов Лифт Да Греење Градско парно Ориентација Југ Запад

Агенција Urban Living продава одличен двособен стан од 63м2
Станот е на 7 -кат од 9 во Тафталиџе во зградата кај Оспело
Опремен со луксузна кујна и декоративен камен со многу добар распоред на собите
Вреди да се види
Цена: 1.300е од m2

За повеќе информации контактирајте не на следниве телефони:
076 636 213 Рина
078 967 010 Силвана

ШИФРА: D768
Урбан ЛивингВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава одличен стан 70м2Тафталиџе 1
€ 92000

Се продава одличен стан 70м2,Тафталиџе 1

Соби 3 Бањи Квадратура 70 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје