Се продава трособен стан 76м2,Порта Влае


  • Се продава трособен стан 76м2Порта Влае
  • Се продава трособен стан 76м2Порта Влае
Се продава трособен стан 76м2,Порта Влае Скопје / Карпош € 74000 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 76 m2 Телефон
Наместеност Празен Спрат 8 кат 8 кат Состојба Реновиран Лифт Да Греење Градско парно Ориентација Југ Запад

Се продава трособен реновиран стан во Порта Влае од 76м2.
Станот е со добар распоред,без тераса изведена е уште една просторија (спална).
Со централно греење.
Цена: 74.000 е

За повеќе информации контактирајте не на следниве телефони:
076 636 213 Рина
078 967 010 Силвана

ШИФРА:E378
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно:
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

Урбан ЛивингВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини
Најчесто барано: Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје