Се продава трособен стан 56м2,Хиподром ПОВОЛНО


  • Се продава трособен стан 56м2Хиподром ПОВОЛНО
  • Се продава трособен стан 56м2Хиподром ПОВОЛНО
  • Се продава трособен стан 56м2Хиподром ПОВОЛНО
  • Се продава трособен стан 56м2Хиподром ПОВОЛНО
  • Се продава трособен стан 56м2Хиподром ПОВОЛНО
  • Се продава трособен стан 56м2Хиподром ПОВОЛНО
  • Се продава трособен стан 56м2Хиподром ПОВОЛНО
  • Се продава трособен стан 56м2Хиподром ПОВОЛНО
Се продава трособен стан 56м2,Хиподром ПОВОЛНО Скопје / Гази Баба € 37000 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 56 m2 Телефон
Спрат 5 кат 5 кат Состојба Реновиран Подрум Да Греење На струја Ориентација Исток

Се продава тросбен стан 56м2 во Хиподром на последна 50ка
Станот е комплетно реновиран мови ПВЦ прозори,влезна врата ,плочки...
Се наоѓа на 5ти кат од 5 ката без лифт
ЦЕНА: 37.000е
За повеќе информации контактирајте не на следниве телефони:
075 302 252 Елена
078 967 010 Силвана
ШИФРА:A602
Урбан ЛивингВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава трособен стан 72м2Аеродром ПОВОЛНО
€ 60000

Се продава трособен стан 72м2,Аеродром ПОВОЛНО

Соби 3 Бањи Квадратура 72 m2
Се продава стан 56м2 со дворЦрниче
€ 58000

Се продава стан 56м2 со двор,Црниче

Соби 3 Бањи Квадратура 56 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје