za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

СЕ ИЗНАЈМУВА КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕН СТАН ВО ЦРНИЧЕ


  • СЕ ИЗНАЈМУВА КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕН СТАН ВО ЦРНИЧЕ
  • СЕ ИЗНАЈМУВА КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕН СТАН ВО ЦРНИЧЕ
  • СЕ ИЗНАЈМУВА КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕН СТАН ВО ЦРНИЧЕ
  • СЕ ИЗНАЈМУВА КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕН СТАН ВО ЦРНИЧЕ
  • СЕ ИЗНАЈМУВА КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕН СТАН ВО ЦРНИЧЕ
СЕ ИЗНАЈМУВА КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕН СТАН ВО ЦРНИЧЕ Скопје / Црниче MKD 0 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 120 m2 Телефон
4-собен Спрат -

https://propertyone.mk/

ID6053A

Се изнајмува нов стан во Црниче, на одлична локација, со вкупна површина од 120м2 плус 25м2 тераса.

Станот располага со 3 спални соби, просторна дневна соба заедно со кујна и трпезарија и две бањи.

Станот исто така располага и со приватно парно, подно греење и гаражно место.

New apartment for rent in Crniche, on a great location, with a total area of 120m2 plus 25m2 terrace.

The apartment has 3 bedrooms, a spacious living room with kitchen and dining room and 2 bathrooms.

The apartment has private heating, underfloor heating and garage space.
Property OneВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини
Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje