• НОВ СТАН ВО КОЗЛЕ
  • НОВ СТАН ВО КОЗЛЕ
  • НОВ СТАН ВО КОЗЛЕ
  • НОВ СТАН ВО КОЗЛЕ
  • НОВ СТАН ВО КОЗЛЕ
  • НОВ СТАН ВО КОЗЛЕ
  • НОВ СТАН ВО КОЗЛЕ
  • НОВ СТАН ВО КОЗЛЕ
НОВ СТАН ВО КОЗЛЕ Скопје / Козле MKD 0 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 46 m2 Телефон
3-собен Наместеност Празен Спрат -

ID6876A

Се продава нов стан во Козле, со вкупна површина од 46м2.

Станот е со одличен распоред, две комотни спални соби, просторна дневна соба заедно со кујна, бања и тераса.

Станот располага со приватно парно на струја и клима уреди за греење и ладење, а исто така располага и со сопствено паркинг место во дворот на зградата и додатни 4м2 како подрумски простории.

Станот е лоциран на втори кат од вкупно пет во зграда без лифт.
Property OneВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава стан 77м2Козле
€ 90000

Се продава стан 77м2,Козле

Соби 4 Бањи Квадратура 77 m2
Се продава комфорен стан 120м2Козле
€ 130000

Се продава комфорен стан 120м2,Козле

Соби 4 Бањи Квадратура 120 m2
Се продава трособен стан 68м2Козле
€ 1150

Се продава трособен стан 68м2,Козле

Соби 3 Бањи Квадратура 68 m2Најчесто барано: stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје