НОВ СТАН ВО КОЗЛЕ


  • НОВ СТАН ВО КОЗЛЕ
  • НОВ СТАН ВО КОЗЛЕ
  • НОВ СТАН ВО КОЗЛЕ
  • НОВ СТАН ВО КОЗЛЕ
  • НОВ СТАН ВО КОЗЛЕ
  • НОВ СТАН ВО КОЗЛЕ
  • НОВ СТАН ВО КОЗЛЕ
  • НОВ СТАН ВО КОЗЛЕ
НОВ СТАН ВО КОЗЛЕ Скопје / Козле MKD 0 For sell

CategoryСтанови Size 46 m2 Phone
3-собен Furniture Empty Floor -

ID6876A

Се продава нов стан во Козле, со вкупна површина од 46м2.

Станот е со одличен распоред, две комотни спални соби, просторна дневна соба заедно со кујна, бања и тераса.

Станот располага со приватно парно на струја и клима уреди за греење и ладење, а исто така располага и со сопствено паркинг место во дворот на зградата и додатни 4м2 како подрумски простории.

Станот е лоциран на втори кат од вкупно пет во зграда без лифт.
Property OneTotal () real estates

Contact usHave a questions?

Similar real estates
Most searched: Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје