mk Стан на атрактивна локација 250€ - 48353

za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Стан на атрактивна локација


  • Стан на атрактивна локација
  • Стан на атрактивна локација
  • Стан на атрактивна локација
  • Стан на атрактивна локација
  • Стан на атрактивна локација
  • Стан на атрактивна локација
Стан на атрактивна локација Скопје / Карпош 1 € 250 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 54 m2 Телефон
3-собен Наместеност Наместен Спрат -

Стан во Карпош 1(близу дебар маало),солидно опремен,комплетно реновиран,парно,лифт,подрум и место за паркинг.
АлександраВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

СТАН НА МИРНА ЛОКАЦИЈА ВО ЦЕНТАР
MKD 0

СТАН НА МИРНА ЛОКАЦИЈА ВО ЦЕНТАР

Соби 2 Бањи Квадратура 62 m2
Се издава стан на мирна локација 50м2Мичурин
€ 200

Се издава стан на мирна локација 50м2,Мичурин

Соби 2 Бањи Квадратура 50 m2Најчесто барано: stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје