za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com


  • Стан за изнајмување
  • Стан за изнајмување
  • Стан за изнајмување
  • Стан за изнајмување
  • Стан за изнајмување
  • Стан за изнајмување
  • Стан за изнајмување
  • Стан за изнајмување
Стан за изнајмување Скопје / Ѓ.Петров € 200 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 47 m2 Телефон
2-собен Наместеност Наместен Спрат -

Се издава комплетно наместен двособен стан 47м2 во Ѓорче Петров. Станот е на 3/7 кат со лифт. Има клима и сопствено парно греење. Зградата е градба на Адора и е на одлична локација, со паркинг.
Во блиска околина има Поликлиника, парк, пазар, полициска станица, пошта, црква.
(Слободен од 01.09.2021)
СоњаВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

КОМФОРЕН СТАН ЗА ИЗНАЈМУВАЊЕ
MKD 0

КОМФОРЕН СТАН ЗА ИЗНАЈМУВАЊЕ

Соби 3 Бањи Квадратура 81 m2
СТАН ЗА ИЗНАЈМУВАЊЕ ВО ДЕБАР МААЛО
MKD 0

СТАН ЗА ИЗНАЈМУВАЊЕ ВО ДЕБАР МААЛО

Соби 3 Бањи Квадратура 115 m2
МАГАЦИН ЗА ИЗНАЈМУВАЊЕ ВО ИЛИНДЕН
MKD 0

МАГАЦИН ЗА ИЗНАЈМУВАЊЕ ВО ИЛИНДЕН

Соби 0 Бањи Квадратура 1800 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје