УРБАН ЛИВИНГ продава просторен стан на Водно


 • УРБАН ЛИВИНГ продава просторен стан на Водно
 • УРБАН ЛИВИНГ продава просторен стан на Водно
 • УРБАН ЛИВИНГ продава просторен стан на Водно
 • УРБАН ЛИВИНГ продава просторен стан на Водно
 • УРБАН ЛИВИНГ продава просторен стан на Водно
 • УРБАН ЛИВИНГ продава просторен стан на Водно
 • УРБАН ЛИВИНГ продава просторен стан на Водно
 • УРБАН ЛИВИНГ продава просторен стан на Водно
УРБАН ЛИВИНГ продава просторен стан на Водно Скопје / Скопје Центар € 156000 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 115 m2 Телефон
Наместеност Празен Спрат 4 кат 4 кат Состојба Нов Лифт Да Греење Друго Ориентација Север

Се продава убав просторен стан од 115 м2 на 4-ти кат во новоизградена зграда на Водно.
Има две спални соби, една дневна соба со трпезариски дел , една кујнае со остава, еден гостински тоалет, еден тоалет со бања, една посебна утилити просторија и еден балкон.
Ориентација север, со прекрасен отворен поглед кон градот.
За оваа убава понуда и за повеќе информации контактирајте не` на следниве телефони:

078 967 010 Силвана
078 388 292 Зорица

ШИФРА : B973
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно:
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

Урбан ЛивингВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

УРБАН ЛИВИНГ продава стан во Карпош 1
€ 53500

УРБАН ЛИВИНГ продава стан во Карпош 1

Соби 3 Бањи Квадратура 62 m2
Урбан Ливинг продава 25 собен стан во Центар
€ 63000

Урбан Ливинг продава 2.5 собен стан во Центар

Соби 2 Бањи Квадратура 50 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје