• Издавам стан
  • Издавам стан
  • Издавам стан
  • Издавам стан
  • Издавам стан
  • Издавам стан
Издавам стан Скопје / Карпош 1 € 200 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 50 m2 Телефон
2-собен Наместеност Наместен Спрат -

Издавам наместен стан во Карпош 1 позади Симпо.
Станот е на приземје со централно парно.
МилкаВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

КОМФОРЕН СТАН КАЈ МИ‑ДА
MKD 0

КОМФОРЕН СТАН КАЈ МИ‑ДА

Соби 4 Бањи Квадратура 117 m2
Стан во Flatiron
MKD 0

Стан во Flatiron

Соби 2 Бањи Квадратура 56 m2
НОВ СТАН ВО ЦЕНТАР
MKD 0

НОВ СТАН ВО ЦЕНТАР

Соби 3 Бањи Квадратура 78 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје