za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Издавам стан 55 квадрати во Карпош 4


  • Издавам стан 55 квадрати во  Карпош 4
  • Издавам стан 55 квадрати во  Карпош 4
  • Издавам стан 55 квадрати во  Карпош 4
Издавам стан 55 квадрати во Карпош 4 Скопје / Карпош 4 € 200 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 55 m2 Телефон
2-собен Наместеност Полу-наместен Спрат -

Nikola Parapunov 27/1-10


Видео од објектотВидете ги деталите на куќата преку видеото

ВасилВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

СЕ ИЗНАЈМУВА СТАН ВО КАРПОШ 4
MKD 0

СЕ ИЗНАЈМУВА СТАН ВО КАРПОШ 4

Соби 3 Бањи Квадратура 86 m2
КОМФОРЕН СТАН ВО КАРПОШ 3
MKD 0

КОМФОРЕН СТАН ВО КАРПОШ 3

Соби 3 Бањи Квадратура 98 m2
СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КАРПОШ
MKD 0

СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КАРПОШ

Соби 4 Бањи Квадратура 130 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje