mk Издавам стан 300€ - 51789 -Огласник за недвижнини

za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com


  • Издавам стан
  • Издавам стан
  • Издавам стан
  • Издавам стан
  • Издавам стан
  • Издавам стан
  • Издавам стан
  • Издавам стан
Издавам стан Скопје / Капиштец € 300 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 66 m2 Телефон
3-собен Наместеност Луксузно наместен Спрат -

Издавам комплетно опремен трособен стан, со две спални близу Католичка Црква. Станот се наоѓа на 5ти кат и има сопствено паркинг место. Зградата располага со лифт.
БојанВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

НОВ СТАН ВО ЦЕНТАР
MKD 0

НОВ СТАН ВО ЦЕНТАР

Соби 3 Бањи Квадратура 78 m2
Стан во Flatiron
MKD 0

Стан во Flatiron

Соби 2 Бањи Квадратура 56 m2
КОМФОРЕН СТАН КАЈ МИ‑ДА
MKD 0

КОМФОРЕН СТАН КАЈ МИ‑ДА

Соби 4 Бањи Квадратура 117 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје