za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Издавам стан во Скопје-Центар


  • Издавам стан во Скопје-Центар
  • Издавам стан во Скопје-Центар
  • Издавам стан во Скопје-Центар
  • Издавам стан во Скопје-Центар
  • Издавам стан во Скопје-Центар
Издавам стан во Скопје-Центар Скопје / Центар € 180 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 68 m2 Телефон

издавам стан во Скопје- Црниче, со две спални, опремена кујна, гаража.
Силвана ЛазароваВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

НОВ СТАН ВО ЦЕНТАР
MKD 0

НОВ СТАН ВО ЦЕНТАР

Соби 3 Бањи Квадратура 78 m2
СЕ ИЗНАЈМУВА НОВ СТАН ВО ЦЕНТАР
MKD 0

СЕ ИЗНАЈМУВА НОВ СТАН ВО ЦЕНТАР

Соби 3 Бањи Квадратура 66 m2
Се издава стан 63м2Центар
€ 350

Се издава стан 63м2,Центар

Соби 3 Бањи Квадратура 63 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје