za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Деловен простор во Карпош кај Млечен ресторан


  • Деловен простор во Карпош кај Млечен ресторан
  • Деловен простор во Карпош кај Млечен ресторан
  • Деловен простор во Карпош кај Млечен ресторан
  • Деловен простор во Карпош кај Млечен ресторан
  • Деловен простор во Карпош кај Млечен ресторан
Деловен простор во Карпош кај Млечен ресторан Скопје / Карпош 1 € 38000 За продавање

КатегоријаДеловен простор Квадратура 29 m2 Телефон
1-собен Наместеност Празен Спрат -

Издавам деловен простор на ул Анкарска кај млечен ресторан. Цена 38000 евра. 
ТањаВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ЦЕНТАР
MKD 0

ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ЦЕНТАР

Соби 0 Бањи Квадратура 140 m2
СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ЦЕНТАР
MKD 0

СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ЦЕНТАР

Соби 2 Бањи Квадратура 65 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје