za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

трособен стан во Капиштец кај ОУ Киро Глигоров


  • трособен стан во Капиштец кај ОУ Киро Глигоров
  • трособен стан во Капиштец кај ОУ Киро Глигоров
  • трособен стан во Капиштец кај ОУ Киро Глигоров
  • трособен стан во Капиштец кај ОУ Киро Глигоров
  • трособен стан во Капиштец кај ОУ Киро Глигоров
  • трособен стан во Капиштец кај ОУ Киро Глигоров
  • трособен стан во Капиштец кај ОУ Киро Глигоров
  • трособен стан во Капиштец кај ОУ Киро Глигоров
трособен стан во Капиштец кај ОУ Киро Глигоров Скопје / Капиштец € 280 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 65 m2 Телефон

Издавам целосно наместен 3 собен стан на 4 кат од 65 квадрати со 4 кревети. Станот има клима уред во дневната соба. Има централно греење. Цената е 280 евра за договори од 9 месеци. За подолги договори цената е предмет на договор.
VladimirВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се издава трособен стан 62м2Капиштец
€ 300

Се издава трособен стан 62м2,Капиштец

Соби 3 Бањи Квадратура 62 m2
Се продава нов трособен стан 84м2Капиштец
€ 101000

Се продава нов трособен стан 84м2,Капиштец

Соби 3 Бањи Квадратура 84 m2
Се продава трособен стан 73м2Капиштец
€ 87000

Се продава трособен стан 73м2,Капиштец

Соби 3 Бањи Квадратура 73 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје