za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Новоградба Станови Аеродром


  • Новоградба Станови Аеродром
  • Новоградба Станови Аеродром
Новоградба Станови Аеродром Скопје / Аеродром € 1080 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 80 m2 Телефон
Александар СилјаноскиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава новоградба 57м2Тафталиџе
€ 1150

Се продава новоградба 57м2,Тафталиџе

Соби 2 Бањи Квадратура 57 m2
Се продава новоградба 60м2Кисела Вода
€ 1000

Се продава новоградба 60м2,Кисела Вода

Соби 3 Бањи Квадратура 60 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје