• Стан де лукс Црниче
  • Стан де лукс Црниче
  • Стан де лукс Црниче
  • Стан де лукс Црниче
  • Стан де лукс Црниче
  • Стан де лукс Црниче
  • Стан де лукс Црниче
Стан де лукс Црниче Скопје / Црниче € 500 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 132 m2 Телефон
3-собен Наместеност Наместен Спрат -

Се издава стан во Црниче во површина од 132 м2 на два ката.
Станот е целосно уреден со нов мебел, комплетно опремена кујна, две купатила, две спални соби, голема тераса.
Греење на сопствено парно на струја и два нови климатизери инвертори.
Во цената е вклучено интернет, Макс тв и сателитска тв.
ТањаВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се издава двособен стан 48м2Црниче
€ 180

Се издава двособен стан 48м2,Црниче

Соби 2 Бањи Квадратура 48 m2
Се издава трособен стан 60м2Црниче
€ 290

Се издава трособен стан 60м2,Црниче

Соби 3 Бањи Квадратура 60 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје