• Стан во Flatiron
  • Стан во Flatiron
  • Стан во Flatiron
  • Стан во Flatiron
  • Стан во Flatiron
  • Стан во Flatiron
  • Стан во Flatiron
  • Стан во Flatiron
Стан во Flatiron Скопје / К. Вода MKD 0 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 56 m2 Телефон
2-собен Наместеност Наместен Спрат -

ID6224A

Се изнајмува комплетно опремен стан во кисела вода.

Станот располага со вкупна површина од 56м2, односно со една спална соба, пространа дневна со трпезарија и кујна, и тераса.

Греењето и ладењето на станот е регулирано преку приватно парно и инвертер клима уреди.

Исто така, станот располага со паркинг простор во самата зграда.


Fully equipped apartment for rent in Kisela Voda.

The apartment has a total area of 56m2, one bedroom, spacious living room with dining area and kitchen, and terrace.

The heating and cooling of the apartment is regulated by private heating and inverter air conditioners.

Also, the apartment has a parking space in the building.
Property OneВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

КОМФОРЕН СТАН КАЈ МИ‑ДА
MKD 0

КОМФОРЕН СТАН КАЈ МИ‑ДА

Соби 4 Квадратура 117 m2
НОВ СТАН ВО ЦЕНТАР
MKD 0

НОВ СТАН ВО ЦЕНТАР

Соби 3 Квадратура 78 m2
НОВ СТАН ВО КОЗЛЕ
MKD 0

НОВ СТАН ВО КОЗЛЕ

Соби 3 Квадратура 46 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје