za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се продава стан во Скопје, Општина Кисела Вода


  • Се продава стан во Скопје Општина Кисела Вода
  • Се продава стан во Скопје Општина Кисела Вода
  • Се продава стан во Скопје Општина Кисела Вода
  • Се продава стан во Скопје Општина Кисела Вода
  • Се продава стан во Скопје Општина Кисела Вода
  • Се продава стан во Скопје Општина Кисела Вода
  • Се продава стан во Скопје Општина Кисела Вода
Се продава стан во Скопје, Општина Кисела Вода Скопје / К.Вода MKD 0 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 54 m2 Објавено 01-07-2022 Телефон
2-собен Наместеност Наместен Спрат 1 кат Состојба Нов Лифт Да Греење Градско парно Паркинг Јавен паркинг Ориентација Југ

Продавам комплетно уреден стан со површина од 54 м2 на прв кат во Скопје, Општина кисела вода. Станот се наоѓа на ул. Христо Татарчев бр.47К во пријатен амбиент и мирна средина со југоисточна ориентација - отворен поглед. Во површина од 51 м2 се сместени: дневен престој поврзан со кујна и трпезарија, спална соба, тоалет, ходник и тераса со површина од 3 м2. Станот ги има сите потребни апарати за домаќинство, ПВЦ прозори, греење со градско парно на БЕГ + клима уред,. Зградата е обезбедена со паркинг, лифт и домофон. Станот е со чист имотен лист, се продава и празен, има можности за преуредување по желба на новиот сопственик, затоа вреди да се види. Цена по договор
СтефанВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава стан 40м2Кисела Вода
€ 1

Се продава стан 40м2,Кисела Вода

Соби 2 Бањи Квадратура 40 m2
Се продава стан 43м2Кисела Вода
€ 41000

Се продава стан 43м2,Кисела Вода

Соби 2 Бањи Квадратура 42 m2
Се продава стан 54м2Кисела Вода
€ 56000

Се продава стан 54м2,Кисела Вода

Соби 2 Бањи Квадратура 54 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје