СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА


  • СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА
  • СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА
  • СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА
  • СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА
  • СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА
  • СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА
  • СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА
  • СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА Скопје / К.Вода € 1250 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 72 m2 Објавено 03-06-2024 Телефон
3-собен Наместеност Празен Спрат -

Се продава стан во кисела вода

Станот е 72м2, се наоѓа на 10-ти кат од вкупно 15. Располага со дневна со кујна и трпезариија, 2 спални соби, тераса, бања и шпајз. Ориентацијата е источна. Лоциран е во близина на Гет кафе.

Цена: 1250 евра/м2
Шифра: 555/2762
Телефон за контакт: 070794009
070375210
Агенција за недвижности City Life Home Вкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА
€ 110200

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА

Соби 3 Квадратура 68 m2
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА
€ 85000

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА

Соби 2 Квадратура 55 m2
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА
€ 91000

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА

Соби 3 Квадратура 73 m2Најчесто барано: stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје