СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА


  • СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА
  • СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА Скопје / К.Вода € 95000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 58 m2 Објавено 02-04-2024 Телефон
3-собен Наместеност Наместен Спрат -

Се продава стан во кисела вода
Станот е 58м2, на приземје во зграда со лифт. Станот располага со дневна со кујна и трпезарија, 2 спални соби и бања. Приклучен е на градско парно. Година на градба е 2021. Се продава наместен.
Цена: 95000 евра
Шифра: 555/2513
Телефон за контакт: 070794009
070375210
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно:
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

Агенција за недвижности City Life Home Вкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА
€ 64000

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА

Соби 2 Квадратура 48 m2
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА
€ 83500

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА

Соби 4 Квадратура 104 m2
Се продава стан 43м2Кисела Вода
€ 41000

Се продава стан 43м2,Кисела Вода

Соби 2 Квадратура 42 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје