za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се продава стан во Карпош 1


  • Се продава стан во Карпош 1
  • Се продава стан во Карпош 1
  • Се продава стан во Карпош 1
  • Се продава стан во Карпош 1
  • Се продава стан во Карпош 1
  • Се продава стан во Карпош 1
  • Се продава стан во Карпош 1
Се продава стан во Карпош 1 Скопје / Карпош 1 € 83000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 92 m2 Телефон
1-собен Наместеност Наместен Спрат -

Се продава стан во Карпош 1, веднаш спроти полицијата, на ул Бранислав Нушиќ бр.7. Станот е нов, изграден 2013 година, вкупно 87м2 и тераса од 5м2 со поглед на Партизанска.Има посебна спална, посебна детска соба, сопствено парно, паркинг место, многу светлина и клима во секоја соба. Во близина има 2 основни школи, градинка и средно школо. Цената е 900 еур по квадрат со можност за договор и опција да се купи наместен.
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

xxxxxxxxxxxxxВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КАРПОШ
MKD 0

СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КАРПОШ

Соби 4 Бањи Квадратура 130 m2
Се продава петосособен стан 127м2Карпош 4
€ 106000

Се продава петосособен стан 127м2,Карпош 4

Соби 5 Бањи Квадратура 127 m2
Се продава двособен стан 52м2Карпош 4
€ 41000

Се продава двособен стан 52м2,Карпош 4

Соби 2 Бањи Квадратура 52 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје