za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се продава стан во Ѓорче Петров/ Јурија во зграда на ИЛИНДЕН кај болниците, на 5/7 спрат, со лифт, н


  • Се продава стан во Ѓорче Петров Јурија во зграда на ИЛИНДЕН кај болниците на 57 спрат со лифт н
  • Се продава стан во Ѓорче Петров Јурија во зграда на ИЛИНДЕН кај болниците на 57 спрат со лифт н
  • Се продава стан во Ѓорче Петров Јурија во зграда на ИЛИНДЕН кај болниците на 57 спрат со лифт н
  • Се продава стан во Ѓорче Петров Јурија во зграда на ИЛИНДЕН кај болниците на 57 спрат со лифт н
  • Се продава стан во Ѓорче Петров Јурија во зграда на ИЛИНДЕН кај болниците на 57 спрат со лифт н
  • Се продава стан во Ѓорче Петров Јурија во зграда на ИЛИНДЕН кај болниците на 57 спрат со лифт н
  • Се продава стан во Ѓорче Петров Јурија во зграда на ИЛИНДЕН кај болниците на 57 спрат со лифт н
  • Се продава стан во Ѓорче Петров Јурија во зграда на ИЛИНДЕН кај болниците на 57 спрат со лифт н
Се продава стан во Ѓорче Петров/ Јурија во зграда на ИЛИНДЕН кај болниците, на 5/7 спрат, со лифт, н Скопје / Ѓ.Петров € 35000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 43 m2 Телефон
2-собен Наместеност Полу-наместен Спрат 5 кат Лифт Да Паркинг Јавен паркинг Ориентација Запад

Се продава стан во Ѓорче Петров/ Јурија во зграда на ИЛИНДЕН кај болниците, на 5/7 спрат, со лифт, на југо-западна страна, нова градба 2013 со одлична изолација, делумно наместен или по договор...
ЗоранВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КАРПОШ
MKD 0

СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КАРПОШ

Соби 4 Бањи Квадратура 130 m2
СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО ДЕБАР МААЛО
MKD 0

СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО ДЕБАР МААЛО

Соби 4 Бањи Квадратура 112 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici