za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com


  • Се продава плац
  • Се продава плац
Се продава плац Скопје / К.Вода € 25000 За продавање

КатегоријаПлац Квадратура 968 m2 Телефон
Нива Спрат -

Плацот е над стаклара, со приклучок за вода и струја, комунални такси се платени
Дејан ЈордановскиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава плац 9000м2Пат за Арачиново
€ 1

Се продава плац 9000м2,Пат за Арачиново

Соби 0 Бањи Квадратура 9000 m2
Се продава Плац 450м2 во Пржино
€ 90000

Се продава Плац 450м2 во Пржино

Соби 0 Бањи Квадратура 450 m2
Се продава плац 1530м2Волково
€ 50

Се продава плац 1530м2,Волково

Соби 0 Бањи Квадратура 1530 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje