za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се продава плац на Првомајска (Борис Трајковски)

  • Се продава плац на Првомајска Борис Трајковски
  • Се продава плац на Првомајска Борис Трајковски

Се продава плац на Првомајска (Борис Трајковски) Скопје / К.Вода EUR 200 За продавање

КатегоријаПлац Квадратура 5000 m2 Соби 0 Евид. број Телефон

Се продава плац на Првомајска (Борис Трајковски) со вкупна површина од 5000 м2 веднаш после раскрсницата со Булевар Србија.Се наоѓа на одлична локација на само 5 минути со автомобил до центарот на Скопје,во непосредна близина на новоизградените кули Џевахир.Плацот е поврзан со пат до Првомајска,100 метри одалеченост,има вода,струја,чист имотен лист и е во градежен реон.


FilipВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

DOMIK PRODAVA NOV 2 SOBEN STAN SO GARAZA KAJ CESMA
EUR 50000

DOMIK PRODAVA NOV 2 SOBEN STAN SO GARAZA KAJ CESMA

Соби 2 Бањи Квадратура 51 m2
DOMIK PRODAVA NOV 2 SOBEN STAN VO KISELA VODA
EUR 42000

DOMIK PRODAVA NOV 2 SOBEN STAN VO KISELA VODA

Соби 2 Бањи Квадратура 42 m2
DOMIK PRODAVA NOV 3 SOBEN DUPLEKS VO KISELA VODA ZA 777 EM2
EUR 56000

DOMIK PRODAVA NOV 3 SOBEN DUPLEKS VO KISELA VODA ZA 777 E/M2

Соби 3 Бањи Квадратура 72 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici