Се продава Стан во нас. Центар


 • Се продава Стан во нас Центар
 • Се продава Стан во нас Центар
 • Се продава Стан во нас Центар
 • Се продава Стан во нас Центар
 • Се продава Стан во нас Центар
 • Се продава Стан во нас Центар
 • Се продава Стан во нас Центар
 • Се продава Стан во нас Центар
Се продава Стан во нас. Центар Скопје / Центар € 67000 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 46 m2 Соби 2 Евид. број36935 Објавено 03-04-2024
активен
Телефон
Спрат 9 кат 9 кат Лифт Да Греење Градско парно Ориентација Југ Запад

Се продава двособен стан со голема дневна соба со кујна и трепезарија, многу сочуван. Терасата е затворена.
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно:
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО ЦЕНТАР
€ 2500

СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО ЦЕНТАР

Соби 3 Квадратура 127 m2
СЕ ПРОДАВАИЗДАВА СТАН ВО ЦЕНТАР
€ 1800

СЕ ПРОДАВА/ИЗДАВА СТАН ВО ЦЕНТАР

Соби 3 Квадратура 81 m2
Се продава стан 79м2Центар
€ 80000

Се продава стан 79м2,Центар

Соби 3 Квадратура 79 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје