Се продава Стан во нас. С.Север


  • Се продава Стан во  нас ССевер
  • Се продава Стан во  нас ССевер
  • Се продава Стан во  нас ССевер
  • Се продава Стан во  нас ССевер
  • Се продава Стан во  нас ССевер
Се продава Стан во нас. С.Север Скопје / С.Север € 35000 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 29 m2 Соби 0 Евид. број36162 Објавено 16-07-2024
нов
активен
Телефон
Спрат 11 кат 11 кат Лифт Да Паркинг Јавен паркинг

Се продава реновирана гарсоњера во скопје Север. Греењето во станот е регулирано со струја, со можност за прилкучок на градско парно.
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АВТОКОМАНДА
MKD 1

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АВТОКОМАНДА

Соби 2 Квадратура 52 m2
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ЧАИР
€ 70000

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ЧАИР

Соби 3 Квадратура 70 m2
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КОЗЛЕ
€ 2000

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КОЗЛЕ

Соби 5 Квадратура 177 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје