za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се продаваат станови на Водњанска


  • Се продаваат станови на Водњанска
  • Се продаваат станови на Водњанска
  • Се продаваат станови на Водњанска
  • Се продаваат станови на Водњанска
Се продаваат станови на Водњанска Скопје / Центар € 950 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 94 m2 Телефон
3-собен Наместеност Празен Спрат -

продаваат два станови на поткровје (83 и 94м2) на ул. Водњанска (Мајка Тереза), веднаш до Галија, исклучително погодни и за деловен простор.
Ориентација Исток/Запад.

Становите се во одлична состојба, комплетно реновирани.

Паркинг место на Клинички Центар.

Можна замена за помал стан.

Цена по договор.
ЗоранВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

DOMIK IZDAVA LUX 2 SOBEN STAN VO CENTAR KAJ KALA
€ 360

DOMIK IZDAVA LUX. 2 SOBEN STAN VO CENTAR KAJ KALA

Соби 2 Бањи Квадратура 54 m2
DOMIK IZDAVA DELOVEN PROSTOR NA ULICA MAKEDONIJA
€ 650

DOMIK IZDAVA DELOVEN PROSTOR NA ULICA MAKEDONIJA

Соби 3 Бањи Квадратура 75 m2
DOMIK PRODAVA NOV 3 SOBEN STAN KAJ UNIVERZLNA  ZA 918 EM2
€ 76200

DOMIK PRODAVA NOV 3 SOBEN STAN KAJ UNIVERZLNA ZA 918 E/M2

Соби 3 Бањи Квадратура 83 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici