za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се продаваат нови гарсоњери


  • Се продаваат нови гарсоњери
  • Се продаваат нови гарсоњери
Се продаваат нови гарсоњери Скопје / К.Вода € 1 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 24 m2 Објавено 08-06-2021 Телефон
1-собен Наместеност Празен Спрат -

Се профаваат нови гарсоњери во Кидела Вода, 24м2 на 3ти и 4ти спрат. Зградата е во фаза на градба и ќе биде вселива во декември.За повеќе информации јавете се 
ТошеВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продаваат нови становиКисела Вода
€ 1100

Се продаваат нови станови,Кисела Вода

Соби 2 Бањи Квадратура 41 m2
Се продаваат нови трособни станови Влае
€ 950

Се продаваат нови трособни станови ,Влае

Соби 3 Бањи Квадратура 66 m2
Се продаваат нови станови 84м2Тафталиџе
€ 1250

Се продаваат нови станови 84м2,Тафталиџе

Соби 4 Бањи Квадратура 84 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici