mk Се издав куќа 120€ - 54976 -Огласник за недвижнини

za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com


  • Се издав куќа
  • Се издав куќа
  • Се издав куќа
  • Се издав куќа
Се издав куќа Скопје / Аеродром € 120 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 26 m2 Телефон
1-собен Наместеност Наместен Спрат приземје Состојба Нов Греење На струја Паркинг Откриено паркинг место

Се издава самостална куќа 26м2 наместена кај железничка
ОгласиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Куќа во Радишани
MKD 0

Куќа во Радишани

Соби 4 Бањи Квадратура 480 m2
Куќа - Брод на продажба
MKD 0

Куќа - Брод на продажба

Соби 0 Бањи Квадратура 0 m2
ПРОСТРАНА КУЌА ВО БЛИЗИНА НА КАЛЕ
MKD 0

ПРОСТРАНА КУЌА ВО БЛИЗИНА НА КАЛЕ

Соби 0 Бањи Квадратура 500 m2Најчесто барано: stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје