za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се издава стан во Капиштец двособен 54м2 наместен парно клима ....230 EVR


  • Се издава стан во Капиштец двособен 54м2 наместен парно клима 230 EVR
  • Се издава стан во Капиштец двособен 54м2 наместен парно клима 230 EVR
  • Се издава стан во Капиштец двособен 54м2 наместен парно клима 230 EVR
  • Се издава стан во Капиштец двособен 54м2 наместен парно клима 230 EVR
  • Се издава стан во Капиштец двособен 54м2 наместен парно клима 230 EVR
Се издава стан во Капиштец двособен 54м2 наместен парно клима ....230 EVR Скопје / Капиштец € 230 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 54 m2 Телефон

Се издава стан во Капиштец двособен 54м2 наместен парно клима ....230 EVR
ljupchoВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Стан во Flatiron
MKD 0

Стан во Flatiron

Соби 2 Бањи Квадратура 56 m2
КОМФОРЕН СТАН КАЈ МИ‑ДА
MKD 0

КОМФОРЕН СТАН КАЈ МИ‑ДА

Соби 4 Бањи Квадратура 117 m2
СЕ ИЗНАЈМУВА НОВ СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ
MKD 0

СЕ ИЗНАЈМУВА НОВ СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ

Соби 2 Бањи Квадратура 57 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici