Се издава наместен двособен стан 45м2,Аеродорм


  • Се издава наместен двособен стан 45м2Аеродорм
  • Се издава наместен двособен стан 45м2Аеродорм
  • Се издава наместен двособен стан 45м2Аеродорм
  • Се издава наместен двособен стан 45м2Аеродорм
  • Се издава наместен двособен стан 45м2Аеродорм
  • Се издава наместен двособен стан 45м2Аеродорм
  • Се издава наместен двособен стан 45м2Аеродорм
  • Се издава наместен двособен стан 45м2Аеродорм
Се издава наместен двособен стан 45м2,Аеродорм Скопје / Аеродром € 200 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 45 m2 Телефон
Наместеност Наместен Спрат 5 кат 5 кат Состојба Реновиран Лифт Да Греење Градско парно Ориентација Југ Запад

Се изнајмува стан во Аеродром 45 М2, комплетно наместен. Станот е новоградба на 5-ти кат, зградата има лифт.
Зградата се наоѓа карши школото ОУ Блаже Коневски.
Има и паркинг пред зградата

ЦЕНА: 200 е
За повеќе информации контактирајте не на следниве телефони:
076 636 213 Рина
078 967 010 Силвана
ШИФРА: A634
Урбан ЛивингВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се изнајмува гарсоњера 45м2Аеродорм
€ 150

Се изнајмува гарсоњера 45м2,Аеродорм

Соби 1 Бањи Квадратура 45 m2
Се изнајмува двособен стан 45м2Мичурин
€ 270

Се изнајмува двособен стан 45м2,Мичурин

Соби 2 Бањи Квадратура 45 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје