Се издава наместена гарсоњера во Ѓорче Петров


  • Се издава наместена гарсоњера во Ѓорче Петров
  • Се издава наместена гарсоњера во Ѓорче Петров
  • Се издава наместена гарсоњера во Ѓорче Петров
  • Се издава наместена гарсоњера во Ѓорче Петров
  • Се издава наместена гарсоњера во Ѓорче Петров
Се издава наместена гарсоњера во Ѓорче Петров Скопје / Ѓ.Петров € 150 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 21 m2 Објавено 03-09-2023 Телефон
Гарсоњера Наместеност Наместен Спрат -

Целосно наместена, лифт, паркинг на улица, машина за перење
БраниславВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се издава стан 62м2Ѓорче Петров
€ 230

Се издава стан 62м2,Ѓорче Петров

Соби 3 Бањи Квадратура 62 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје