za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

  • Се издава дуќан во Тафталиџе 1
  • Се издава дуќан во Тафталиџе 1

Се издава дуќан во Тафталиџе 1 Скопје / Тафталиџе 1 MKD 1 За издавање

КатегоријаДеловен простор Квадратура 80 m2 Соби 0 Евид. број Објавено 10-10-2019 Телефон

Се издава дуќан во Тафталиџе 1, наспроти ресторан Форца, поранешно "Мали ѕвезди".
Дуќанот е со површина од 80м2.


АлександарВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

DOMIK IZDAVA NAMESTEN DELOVEN KAJ MLECEN
EUR 300

DOMIK IZDAVA NAMESTEN DELOVEN KAJ MLECEN

Соби 2 Квадратура 50 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAPISTEC - KTK
EUR 250

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAPISTEC - KTK

Соби 2 Квадратура 45 m2
DOMIK IZDAVA EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR
EUR 700

DOMIK IZDAVA EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR

Соби 4 Квадратура 130 m2Најчесто барано: kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, evtini stanovi vo Skopje, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Stanovi vo Ohrid