za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се издава двособен стан 55м2,Аеродром кај Бисер


  • Се издава двособен стан 55м2Аеродром кај Бисер
  • Се издава двособен стан 55м2Аеродром кај Бисер
  • Се издава двособен стан 55м2Аеродром кај Бисер
  • Се издава двособен стан 55м2Аеродром кај Бисер
  • Се издава двособен стан 55м2Аеродром кај Бисер
  • Се издава двособен стан 55м2Аеродром кај Бисер
  • Се издава двособен стан 55м2Аеродром кај Бисер
  • Се издава двособен стан 55м2Аеродром кај Бисер
Се издава двособен стан 55м2,Аеродром кај Бисер Скопје / Аеродром € 250 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 55 m2 Телефон
Наместеност Наместен Спрат 6 кат Состојба Реновиран Лифт Да Греење Градско парно Ориентација Исток

Стан кај Бисер се издава комплетно уреден реновиран стан. Станот е енергетски ефикасен со термичка изолација со мали сметки за ел.енергија и со централно парно греење, топол и осончен, климатизиран и комплетно опремен со електични апарати за домаќинство. Има сателитска антена и можност за оптика моментално има можност за поврзуванје со telekabel или Т-хоме. Одлична локација до трговски центар Бисер и трговски центар Капитол, на 300м до основно училиште Љубен Лапе и градинка Бамби. Паркинг слободен, станот е на 6 ти кат од 7 со лифт
ЦЕНА: 250е
За повеќе информации контактирајте не на следниве телефони:
076 636 213 Рина
078 967 010 Силвана
ШИФРА:A636
Урбан ЛивингВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини
Најчесто барано: Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје