za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се издава гарсоњера во Ѓорче Петров

  • Се издава гарсоњера во Ѓорче Петров
  • Се издава гарсоњера во Ѓорче Петров
  • Се издава гарсоњера во Ѓорче Петров
  • Се издава гарсоњера во Ѓорче Петров
  • Се издава гарсоњера во Ѓорче Петров
  • Се издава гарсоњера во Ѓорче Петров
  • Се издава гарсоњера во Ѓорче Петров

Се издава гарсоњера во Ѓорче Петров Скопје / Ѓ.Петров MKD 9000 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 38 m2 Соби 1 Евид. број Телефон
1-собен Спрат -

Гарсоњерата се наоѓа во Ѓорче Петров кај стадионот на втори спрат со лифт во нова зграда од 2015 година. Комплетна кујна плотна за готвење и дополнителен мини шпорет на балкон, посебен гардеробер, опремено купатило со машина за перење алишта, кревет кој се пушта, ТВ, интернет, трпезариска маса за двајца, два плакари и инвертер клима. Мебелот е нов. Греењето на панелки. Комуналиите месечни до 2000 или 3000мкд зависно од трошокот за струја.


АнаВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAPISTEC - KTK
EUR 250

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAPISTEC - KTK

Соби 2 Бањи Квадратура 45 m2
DOMIK IZDAVA EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR
EUR 700

DOMIK IZDAVA EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR

Соби 4 Бањи Квадратура 130 m2
DOMIK IZDAVA 4 SOBEN LUKSUZEN STAN VO CRNICE
EUR 1200

DOMIK IZDAVA 4 SOBEN LUKSUZEN STAN VO CRNICE

Соби 4 Бањи Квадратура 137 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici