Се издава Стан во нас. Центар


 • Се издава Стан во нас Центар
 • Се издава Стан во нас Центар
 • Се издава Стан во нас Центар
 • Се издава Стан во нас Центар
 • Се издава Стан во нас Центар
 • Се издава Стан во нас Центар
 • Се издава Стан во нас Центар
 • Се издава Стан во нас Центар
Се издава Стан во нас. Центар Скопје / Центар € 600 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 105 m2 Соби 3 Евид. број33444 Објавено 18-03-2023
активен
Телефон
Спрат 4 кат 4 кат Лифт Да Греење Сопствено парно Паркинг Јавен паркинг Ориентација Север Југ Запад

Издаваме луксузно опремен стан во Центар со 2 спални соби. Станот е модерно опремен и нуди висок квалитет на престој. Станот има 2 спални соби, 2 купатила и 2 остави. Станот е веднаш вселив. Има подземно паркинг место
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се издава стан 63м2Центар
€ 350

Се издава стан 63м2,Центар

Соби 3 Квадратура 63 m2
Се издава двособен стан 38м2Центар
€ 240

Се издава двособен стан 38м2,Центар

Соби 2 Квадратура 38 m2
Се издава трособен стан 80м2Центар
€ 350

Се издава трособен стан 80м2,Центар

Соби 3 Квадратура 80 m2Најчесто барано: stanovi vo Skopje za prodavanje, Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје