Се издава Стан во нас. Тафталиџе 1


 • Се издава Стан во нас Тафталиџе 1
 • Се издава Стан во нас Тафталиџе 1
 • Се издава Стан во нас Тафталиџе 1
 • Се издава Стан во нас Тафталиџе 1
 • Се издава Стан во нас Тафталиџе 1
 • Се издава Стан во нас Тафталиџе 1
 • Се издава Стан во нас Тафталиџе 1
Се издава Стан во нас. Тафталиџе 1 Скопје / Тафталиџе 1 € 220 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 54 m2 Соби 2 Евид. број532 Објавено 26-05-2023
активен
Телефон
Спрат 1 кат 1 кат Ориентација Југ

Се издава празен стан во Тафталиџе 1, на главна улица во близина на НОВА, со подземно паркинг место.
Агенција за недвижности GDPВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ
€ 450

СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ

Соби 3 Квадратура 90 m2
СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 1
€ 250

СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 1

Соби 2 Квадратура 59 m2
СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ
€ 550

СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ

Соби 3 Квадратура 70 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје