za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

СТАНОВИ ВО ГРАДБА ВО КИСЕЛА ВОДА

  • СТАНОВИ ВО ГРАДБА ВО КИСЕЛА ВОДА
  • СТАНОВИ ВО ГРАДБА ВО КИСЕЛА ВОДА
  • СТАНОВИ ВО ГРАДБА ВО КИСЕЛА ВОДА
  • СТАНОВИ ВО ГРАДБА ВО КИСЕЛА ВОДА
  • СТАНОВИ ВО ГРАДБА ВО КИСЕЛА ВОДА
  • СТАНОВИ ВО ГРАДБА ВО КИСЕЛА ВОДА
  • СТАНОВИ ВО ГРАДБА ВО КИСЕЛА ВОДА
СТАНОВИ ВО ГРАДБА ВО КИСЕЛА ВОДА Скопје / К.Вода EUR 0 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 38 m2 Објавено 11-09-2020 Телефон
2-собен Спрат -

Продажба на станови во изградба во населба Кисела Вода на улица „Марко Орешковиќ“ 124 А

Станови со големина од:

ПРИЗЕМЈЕ:
* Стан број 1 - 52м2 со две спални соби ( гратис паркинг место и дворче)ПРОДАДЕН!

* Стан број 2 - 48 м2 со две спални соби ( гратис паркинг место и дворче)ПРОДАДЕН!

ПРВ КАТ:
* Стан број 3 - 38м2 со една спална соба
* Стан број 4 - 56м2 со две спални соби
* Стан број 5 - 57м2 со две спални соби

ВТОР КАТ:
* Стан број 6 - 38м2 со една спална соба ПРОДАДЕН!
* Стан број 7 - 56м2 со две спални соби
* Стан број 8 - 57м2 со две спални соби ПРОДАДЕН!

ТРЕТ КАТ:
* Стан број 9 - 38м2 со една спална соба
* Стан број 10 - 56м2 со две спални соби
* Стан број 11 - 57м2 со две спални соби ПРОДАДЕН!

ЧЕТВРТИ КАТ:
* Стан број 12 - 38м2 со една спална соба
* Стан број 13 - 56м2 со две спални соби
* Стан број 14 - 57м2 со две спални соби ПРОДАДЕН!

ПРОДАЖБА НА ПОДЗЕМНИ И НАДЗЕМНИ ПАРКИНГ МЕСТА:

ПОДЗЕМНИ:

* Гаражно место број 2 - 12.5м2 ПРОДАДЕНО!
* Гаражно место број 3 - 12.5м2
* Гаражно место број 4 - 12.5м2
* Гаражно место број 5 - 12.5м2
* Гаражно место број 6 - 12.5м2
* Гаражно место број 7 - 12.5м2
* Гаражно место број 8 - 12.5м2
* Гаражно место број 9 - 12.5м2

НАДЗЕМНИ:
* Гаражно место број 1 - 12.5м2 ПРОДАДЕНО!
* Гаражно место број 10 - 12.5м2.ПРОДАДЕНО

▶️СТАНОВИТЕ СО ДВЕ СПАЛНИ СОБИ ДОБИВААТ ГРАТИС ПОДЗЕМНО ПАРКИНГ МЕСТО!


ХИДРОТЕК ГРАДБАВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

DOMIK PRODAVA NOV 2 SOBEN STAN SO GARAZA KAJ CESMA
EUR 50000

DOMIK PRODAVA NOV 2 SOBEN STAN SO GARAZA KAJ CESMA

Соби 2 Бањи Квадратура 51 m2
DOMIK PRODAVA NOV 2 SOBEN STAN VO KISELA VODA
EUR 42000

DOMIK PRODAVA NOV 2 SOBEN STAN VO KISELA VODA

Соби 2 Бањи Квадратура 42 m2
DOMIK PRODAVA NOV 3 SOBEN DUPLEKS VO KISELA VODA ZA 777 EM2
EUR 56000

DOMIK PRODAVA NOV 3 SOBEN DUPLEKS VO KISELA VODA ZA 777 E/M2

Соби 3 Бањи Квадратура 72 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici