mk СЕ ПРОДАВА 83,000€ - 48979 -Огласник за недвижнини

za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com


  • СЕ ПРОДАВА
  • СЕ ПРОДАВА
  • СЕ ПРОДАВА
  • СЕ ПРОДАВА
  • СЕ ПРОДАВА
  • СЕ ПРОДАВА
  • СЕ ПРОДАВА
  • СЕ ПРОДАВА
СЕ ПРОДАВА Скопје / Аеродром € 83000 За продавање

КатегоријаДеловен простор Квадратура 84 m2 Телефон
1-собен Наместеност Празен Спрат -

СЕ ПРОДАВА деловен простор ВО АЕРОДРОМ (СПРОТИ ХОТЕЛ ХИЛТОН) 84М2, СО ДВА ВЛЕЗА.
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

КРСТЕВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава викечндичка во Чардак
€ 33000

Се продава викечндичка во Чардак

Соби 3 Бањи Квадратура 100 m2
СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КАРПОШ
MKD 0

СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КАРПОШ

Соби 4 Бањи Квадратура 130 m2
Се продава стан 97м2Аеродорм
€ 83000

Се продава стан 97м2,Аеродорм

Соби 3 Бањи Квадратура 97 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје