• СЕ ПРОДАВА
  • СЕ ПРОДАВА
  • СЕ ПРОДАВА
СЕ ПРОДАВА Скопје / К.Вода MKD 0 За продавање

КатегоријаКуќа Квадратура 281 m2 Телефон

СЕ продава куќа ВО ПРИПОР ОД 281 м2 СО ДВОР. ЦЕНАТА Е по договор. ИНФО.
ИВАНКАВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава викечндичка во Чардак
€ 33000

Се продава викечндичка во Чардак

Соби 3 Бањи Квадратура 100 m2
СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КАРПОШ
MKD 0

СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КАРПОШ

Соби 4 Бањи Квадратура 130 m2
Се продава барака 64м2Влае
€ 76500

Се продава барака 64м2,Влае

Соби 3 Бањи Квадратура 64 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје