za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

СЕ ПРОДАВА СТАН 76 М2, ЦЕНТАР (КАЈ ЖЕЛЕЗНИЧКА)


  • СЕ ПРОДАВА СТАН 76 М2 ЦЕНТАР КАЈ ЖЕЛЕЗНИЧКА
  • СЕ ПРОДАВА СТАН 76 М2 ЦЕНТАР КАЈ ЖЕЛЕЗНИЧКА
  • СЕ ПРОДАВА СТАН 76 М2 ЦЕНТАР КАЈ ЖЕЛЕЗНИЧКА
  • СЕ ПРОДАВА СТАН 76 М2 ЦЕНТАР КАЈ ЖЕЛЕЗНИЧКА
  • СЕ ПРОДАВА СТАН 76 М2 ЦЕНТАР КАЈ ЖЕЛЕЗНИЧКА
  • СЕ ПРОДАВА СТАН 76 М2 ЦЕНТАР КАЈ ЖЕЛЕЗНИЧКА
  • СЕ ПРОДАВА СТАН 76 М2 ЦЕНТАР КАЈ ЖЕЛЕЗНИЧКА
СЕ ПРОДАВА СТАН 76 М2, ЦЕНТАР (КАЈ ЖЕЛЕЗНИЧКА) Скопје / Центар € 0 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 76 m2 Телефон

Се продава стан во центар кај железничка, целосно реновиран 2016.
Дневен престој со трпезарија и кујна, две спални соби, бања и балкон (7м2)

Цена по договор

Планет Недвижнини
Aleksandra Вкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава стан 54м2Центар
€ 81000

Се продава стан 54м2,Центар

Соби 2 Бањи Квадратура 54 m2
Се продава стан 79м2Центар
€ 80000

Се продава стан 79м2,Центар

Соби 3 Бањи Квадратура 79 m2
Се продава стан 92м2Центар
€ 1250

Се продава стан 92м2,Центар

Соби 3 Бањи Квадратура 92 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje