za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

СЕ ИЗНАЈМУВА НОВ СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ


  • СЕ ИЗНАЈМУВА НОВ СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ
  • СЕ ИЗНАЈМУВА НОВ СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ
  • СЕ ИЗНАЈМУВА НОВ СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ
  • СЕ ИЗНАЈМУВА НОВ СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ
  • СЕ ИЗНАЈМУВА НОВ СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ
  • СЕ ИЗНАЈМУВА НОВ СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ
  • СЕ ИЗНАЈМУВА НОВ СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ
  • СЕ ИЗНАЈМУВА НОВ СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ
СЕ ИЗНАЈМУВА НОВ СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ Скопје / Тафталиџе 1 MKD 0 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 57 m2 Објавено 20-11-2020 Телефон
3-собен Наместеност Наместен Спрат -

https://propertyone.mk/

ID6146A

Се изнајмува комфорен стан на мирна локација во Тафталиџе, во непосредна близина на гимназија НОВА.

Станот се изнајмува комплетно опремен, а располага со вкупна површина од 57м2, со една спална соба со тераса, дневна соба со трпезарија, комплетно опремена кујна и еден тоалет.

Греењето во станот е регулирано преку градско парно.


Comfortable apartment for rent in a quiet location in Taftalidze, near the high school NOVA.

The apartment is available for rent fully equipped, has a total area of 57m2, with one bedroom with terrace, living room with dining area and kitchen and one toilet.

The apartment has central heating.
Property OneВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

DOMIK IZDAVA NAMESTEN DELOVEN KAJ MLECEN
€ 300

DOMIK IZDAVA NAMESTEN DELOVEN KAJ MLECEN

Соби 2 Бањи Квадратура 50 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAPISTEC - KTK
€ 250

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAPISTEC - KTK

Соби 2 Бањи Квадратура 45 m2
DOMIK IZDAVA EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR
€ 700

DOMIK IZDAVA EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR

Соби 4 Бањи Квадратура 130 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici